Metatron

Metatron

Sviečka má vôňu levandule, alebo jazmínu farba tmavo fialová.

veľkosť: 8 cm
šírka: 4 cm
váha 0,094 g

Metatron nás vedie tak, aby alegóriou nášho duchovného smerovania bol Strom života.

Naša cesta od koreňov tohto Stromu, ovládaného dvojčaťom Metatrona, Anjelom Shekinahom, smeruje až k vrcholu a korune. Korene i vrchol sú naše miesta spojenia so Stvoriteľom a celým Vesmírom.

Metatron hovorí: „ V živote je možné všetko. Váš život je alebo bude (ak to prijmete) hlboko duchovný. Na ceste ku korune ste možno doteraz príliš ďaleko nepokročili. Ak je to tak, nebojte sa, lebo som tu, aby som vám pomohol a v pravej chvíli vám ukázal smer. Druhá možnosť je, že ste už hlboko pohrúžení do svojho duchovného vývoja. Nech už platí ktorákoľvek z týchto možností, v danej chvíli je všetko ideálne a v súlade s Božím plánom. Nech sa vaše duchovno stane pre vás prvoradým, pretože keď dosiahnete korunu, pochopíte tajnú múdrosť celého Vesmíru. Vďaka tomu dokážete žiť vo svojom srdci  a dosiahnuť tak spojenie s Bohom, udržať si ho a prehlbovať“ .

Dvojča Metatrona, Anjel Shekinah, nám môže zasa pomôcť vytvoriť si pevnejšie základy v pozemskom kráľovstve.

Pomocou zapálenej sviečky nám môže pomôcť pri depresiách, pri obmedzení materiálnym svetom, keď sa cítime odlúčený od Boha, od jednoty, pri meditácii, k poznaniu možnosti a cesty.

5,00 €